TATABÁNYAI SZC KULTSÁR ISTVÁN SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA
  
9.a - Fáy Tünde Hajnalka
 
1. Bábik Tímea 12. Lutring Kinga 23. Sólyom Adrienn Alíz
2. Bereznai Bernadett 13. Maurer Martina 24. Szabó Réka
3. Bodó Elizabet 14. Mészáros Loretta 25. Szegedi Zsanett
4. Bognár Boglárka 15. Nemes Kitti 26. Szőnyi Nóra
5. Botló Krisztián 16. Neubauer Fanni 27. Töltési Fanni
6. Dencs Napsugár 17. Oláh Dávid Ferenc 28. Torma Ivett
7. Farkas Kitti 18. Papp Zsófi 29. Tóth Csenge Szilvia
8. Horváth Zsanett 19. Péter Tamara Adrienn 30. Váradi Dávid
9. Kocsi Bence László 20. Pogány Andrea Anna 31. Varga Evelin
10. Kovács Sándor Alex 21. Sántik Vivien 32. Vörös Regina Roberta
11. Krausz Jázmin 22. Sipos Evelin 33. Zsebők Vivien


 
9.b - Bencsics Andrea Éva
 
1. Ágoston Brigitta Alexandra 12. Kálóczi Milán 23. Neuprond Lívia Izabella
2. Bedecs Tamás Dániel 13. Kántor Regina Krisztina 24. Pirik József Dávid
3. Ekk Tamara Csenge 14. Kovács Attila Dávid 25. Szabó Patrik
4. Eördögh Luca 15. Kovács Bence Ferenc 26. Szalai Rebeka
5. Erdei Patrícia 16. Krivos Elemér Máté 27. Szalay Gergő
6. Falu Aida 17. László Bianka 28. Szalóki Vajk
7. Györe Laura Patrícia 18. Lidáková Lucia 29. Szekeres Anna
8. Hamar Zoltán 19. Molnár Anna Katrin 30. Széles Barnabás
9. Harmati Kamilla 20. Molnár Kinga Bianka 31. Szoták Petra
10. Hollósi Klaudia 21. Nemcsek Mirella 32. Trescsik Martin
11. Horváth Hanna Laura 22. Németh Balázs 33. Weiszdorn Attila


 
10.a - Fogas Ágnes
 
1. Babirák László 10. Horváth Viktória 19. Seregi Cintia
2. Bognár Márk 11. Hutflesz Norbert 20. Sváb Debóra Magdaléna
3. Csere Ramóna Tímea 12. Kiss Richárd 21. Szabó Márk
4. Cseszka Nikolett 13. Kohár Gréta 22. Szakál Panna
5. Csiszár Zsófia 14. Kurucz Emőke 23. Szikszai István
6. Dózsa Emma 15. Németh Bernadett 24. Takács Kitti
7. Egyed Gábor 16. Pintér András 25. Veres Dorina
8. Egyed Márk 17. Pirik Patrícia 26. Vimrázi Márta
9. Éri Barbara Anita 18. Sáling Evelin Gyöngyi 27. Zsolnai Benjámin


 
10.b - Tóthné Szabó Erika
 
1. Berki Amanda Maja 10. Ollé Eszter Barbara 18. Torma Kitti
2. Bodnár Gabriella 11. Patócs Dorina Amanda 19. Tromposch Ákos
3. Ertl Anett 12. Paulovics Bence 20. Ujj Laura Denissza
4. György Rózsa Dorina 13. Regölics Zsófia 21. Vajda Márkó
5. Kántor Vivien Kitti 14. Szabó Nóra 22. Végh Bence
6. Kiss Attila 15. Szajkó Árpád Attila 23. Velencei Rebeka
7. Kocsis Bianka 16. Szőnyeg Bence Béla 24. Velencei Renáta
8. Kőszegi Gabriella Brigitta 17. Tőke Bianka 25. Vörös Evelin Virág
9. Nárai Viktória   26. Würtz Tamás


 
11.a - Tóth Árpád
 
1. Ács Dávid 8. Gesztesi Barnabás 16. Orbán Anita Antónia
2. Alexovics Róbert 9. Glázer Ferenc Benjámin 17. Polgár Alexa
3. Bognár Andrea 10. Hanák Rafael 18. Szabados Dávid
4. Csikai István 11. Horváth Eszter 19. Szél Áron
5. Encz Attila 12. Józsa Korina 20. Szlukovényi Krisztina
6. Fazekas Fruzsina 13. Lakatos Ramóna 21. Uttó Krisztina
7. Gáti Kevin Csaba 14. Lévai Renáta 22. Végh Jácint
  15. Máté Loretta  


 
11.b - Dr. Ágh Eleonóra
 
1. Bakó Emília Rita 10. Jakubács Dzsesszika 18. Rabi Cintia
2. Baranya Katalin 11. Janoska Dorina 19. Sebestyén Dzsenifer
3. Biró Ákos Benedek 12. Korán Tamás 20. Simon Szandra
4. Bognár Donáta 13. Kupecz Alexandra Gabriella 21. Szalai Dominik
5. Borbély Máté Dávid 14. Németh Georgina 22. Szalayová Viktória
6. Csehi Elizabet Rita 15. Nyári Elizabet 23. Tisztavári Dorottya
7. Dibusz Edina 16. Patonai Kevin 24. Valakovics Petra
8. Herczeg Alexandra 17. Pirik Mihály 25. Veréb Georgina
9. Hocza Krisztián Pál   26. Závogyán Csilla


 
12.a - Sövegné Bóka Erika Márta
 
1. Ács Henrietta Edina 8. Kocsis Richárd 15. Somogyi Richárd
2. Balogh Ádám 9. Kovács Bálint Márk 16. Szabó Dávid
3. Bogár Dzsenifer 10. Lakatos Enikő 17. Szalai Dorina
4. György Tamás 11. Mátyás Alexandra 18. Varga Jázmin Izabell
5. Hornyák László 12. Nyári Gábor 19. Vas Dominika
6. Ihász Flóra 13. Skuba Patrik 20. Vencsellei Tímea Piroska
7. Jakubács Martina 14. Solymosi Nikolett 21. Vizler Orsolya


 
12.b - Szabó Attila
 
1. Bozori Csaba 7. Lipóth Laura 13. Szabó Flanna Judit
2. Dudás Anna Klaudia 8. Liszkai Krisztina 14. Tóth Mercédesz
3. Fülöp Rebeka Klaudia 9. Póczos Karina 15. Tóth Rebeka
4. Hamza Dávid József 10. Reményi Ilona Ágnes 16. Varga Benjámin Lajos
5. Kiss Olimpia Kitti 11. Rétháti Dorina 17. Windoch Leila Alexandra
6. Link Ágnes 12. Suhajda Flóra 18. Zubek Tímea

 

 

 

Copyright C 2018 | Tatabányai SZC Kultsár István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája